MATEUSZ CHWALISZ

Manager, gitarzysta, wokalista, trębacz, czyli 1 człowiek na wielu właściwych miejscach. Od 20 lat żyje muzyką i dla muzyki. Uczeń L. Cichońskiego (Gitarowy Rekord Guinnessa), J. Krzaklewskiego (Perfect) oraz K. Błasia. Właściciel marki Chwalisz Audio, nagłaśniającej i oświetlającej koncerty, założyciel prywatnej szkoły „Gitarowe Granie”. W zespole gra, śpiewa, aranżuje utwory, komponuje sample i dba o kwestie techniczne.

Z Mateuszem będziecie kontaktować się najczęściej – to on ustali Wami szczegółowy scenariusz imprezy, dbając o dopięcie na ostatni guzik każdego detalu. Jego energia i doświadczenie w branży pozwoli Wam poczuć się w pełni bezpiecznie.

JUSTYNA KALBARCZYK

Już jako dziecko szybciej niż mówić nauczyła się śpiewać i do dziś muzyka stanowi jej osobisty język. Wokalny warsztat (i niekwestionowany talent!) rozwijała we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, pod skrzydłami wokalistki jazzowej – Katarzyny Mirowskiej. Drugą pasją Justyny jest taniec, czego nawet nie próbuje ukryć na scenie.

Charyzma, wdzięk i soulowe zacięcie w głosie okazały się idealnym dopełnieniem brzmień Chwalisz Band. Justyna potrafi ekspresowo zapełnić parkiet, a covery w jej wykonaniu to gratka dla każdego melomana!

MAREK CHWALISZ

Energiczny perkusista o znakomitym głosie, zapalony kolekcjoner albumów muzycznych. Do każdego utworu wykonywanego przez zespół przygotowuje elektroniczne sample odtwarzane w czasie rzeczywistym i reżyseruje oświetleniowe show. Przebywanie za perkusją bardzo go nakręca – jako wulkan energii rozpala parkiet do czerwoności.

Marek zadba o to, aby repertuar był perfekcyjnie dobrany do potrzeb i gustu Waszego oraz Waszych gości. Kto inny jak nie znawca tysięcy płyt i miłośnik koncertów dopilnowałby tego lepiej? Możecie mieć pewność, że na weselu nie zabraknie żadnego hitu!

MONIKA CHWALISZ

Zakochana w mocnych brzmieniach basistka, saksofonistka i animatorka. Wykształcona absolwentka Szkoły Zespołów Adama Fulary, która łączy jazzowe zajawki z miłością do popowych klimatów Lady Gagi, Bastille czy Michaela Jacksona. W szkole „Gitarowe Granie” naucza w klasach: gitary klasycznej, ukulele oraz gitary basowej.

Scena Monikę stanowczo ogranicza, dlatego wielokrotnie spotkacie się z nią na parkiecie, wspólnie tańcząc podczas energetyzującej integracji. Znaki szczególne? Gitara basowa, saksofon i nieziemsko niebieskie włosy!

WALDEMAR CHWALISZ

Weteran gitary akustycznej z 30-letnim doświadczeniem, wokalista, miłośnik Beatlesów.  Na ponad 600 weselach widział, słyszał i grał już niemal wszystko. Odnajduje się w klimatach hucznych biesiad PRL-u, szalonych rytmach disco lat 90., rockowych brzmieniach nowego Milenium, a także we współczesnych, elektronicznych oraz popowych nurtach muzycznych.

Jako głowa rodziny podtrzymuje tradycje, będąc inicjatorem i spoiwem licznych familijnych zlotów. O Wasze przyjęcie weselne zatroszczy się z równą dbałością – od momentu przybycia na salę aż do pożegnalnych uścisków o godz. 4:00 będzie przy Waszym boku!